Różności

Przepraszam…

Za hecę urządzoną w Prima Aprilis. Chodzi o duet Ne-Yo z Christiną, w który trzeba się dobrze wsłuchać… żeby nic nie usłyszeć. Kilka dni wcześniej wkurzyło mnie to samo niesamowicie i kawał wymyśliłem pod wpływem emocji. Może ktoś poczuł się urażony. No ale 1 kwietnia musicie się z tym liczyć. Reszta kawałków jest prawdziwa.

Ciara feat. Justin Timberlake- Love Sexy Magic

Kawałek na pierwszy rzut oka taki sobie. Ale zapewniam was, już kilka razy przyłapałem się na jego nuceniu.  Na Vivie można obejrzeć teledysk, trzeba przyznać naprawdę gorący. Możecie go również zobaczyć klikając poniżej. To już wielki hit na Planecie, zapewne wkrótce w TOP 40.

Teledysk

O tym się mówi…

  •  W konflikcie Rihanny z Chrisem Brownem końca nie widać. Już piosenkarka była w stanie wybaczyć byłemu chłopakowi, już Brown miał ją publicznie przepraszać. Ale chyba ktoś doradził gwieździe zmianę zdania. Z przeprosin na razie nici, a piosenkarka wkrótce pojawi się w prokuratorze, żeby złożyć obciążające Chrisa zeznania. Ta sprawa szybko się nie skończy…
  • Chwilowo bez pracy jest Kelly Rowland. Piosenkarka znana z piosenki "Work" pożegnała się ze swoją wytwórnią, ponieważ "nie opłacała się". Trochę dziwna wypowiedź, pamiętając sukcesy płyty Kelly. Zemsta losu- Rowland w styczniu zwolniła menagera, zresztą ojca Beyonce. Kryzys finansowy?
  • Na razie Kelly dołączy do koleżanek z Destiny`s Child. Dziewczyny nagrywają bowiem nowy album. Wynika on z zapisów w kontakcie. Będzie to prawdopodobnie płyta pożegnalna. Więcej informacji poznamy, gdy Beyonce wróci z trasy koncertowej promującej "I Am… Sasha Fierce".
  • Mam dwie informacje dla fanów Leony Lewis. Obie brzmią nieprawdopodobnie, ale to nie są spóźnione newsy primaaprilisowe. Otóż na serie koncertów Brytyjkę zaprosił Micheal Jackson!!! Jacko jest podobno wielkim fanem Leony (to mu się chwali) i uważa, że jest idealna do wykonania partii jego siostry Janet w nagraniu "Scream". Oprócz Angielki pojawić się mają też Justin Timberlake i Britney Spears. Pojawiły się też wiadomości o nowej płycie Leony. Ma nad nią czuwać sam Timbaland! Ma to być płyta bardziej taneczna, coś jak Beyonce albo Rihanna. Ale spokojnie, ballad też nie zabraknie. Termin jest nieznany. Nie mogę się doczekać.

W następnym poście coś nowego od Nicole Scherzinger.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*