Nowe Piosenki- Cassie, Lumidee, Ne-Yo!

Cassie- Let`s Get Crazy

Cassie znana jest wam z takich piosenek jak "Me & U" czy "Official Girl". Wystąpiła także w filmie "Step Up 2". Niedługo pojawi się jej nowy album i wstępny fakty brzmią nieźle. Duety z P.Diddym, Dreamem, czy ten, o którym wspominam, z Akonem… Ogólnie piosenka brzmi całkiem nieżle. Oczywiście uczuleni na Akona będą omijać, ale reszta może posłuchać.

Teledysk

 Lumidee-  Passin Through

Ooo, ooo… Kto pamięta taką piosenkę? "Never Leave You", wielki hit 2003 roku, wykonawali Busta Rhymes i właśnie Lumidee. Potem był udział w ścieżce dźwiękowej MŚ 2006- "Dance With Somebody", cover Whitney Houston czy ostatnio pojawienie się w piosence Dr Stay Dry "Don`t Sweat That." Dziewczyna dobrze śpiewa, dobrze rapuje i dobrze (a nawet rewelacyjnie!) wygląda. Mi nie trzeba więcej. Piosenka z płyty "Unexpected".

Teledysk

Ne-Yo feat. Christina Aguilera "Do It".

Oj, Ne-Yo to zapracowany facet. Jak wiadomo, niedawno został zatrudniony przy pracy nad nową płytą Michaela Jacksona. Ale ma czas na swoje własne kawałki, i to naprawdę dobre. Tym razem nagrał duet z Christiną Aguilerą. Warto wsłuchać się w ten utwór- jest zaskakujący. Dodał go niejaki NewShite- przejrzyjcie jego profil…

 Teledysk

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.