Nowe single (Różne)- The Black Eyed Peas, Jennifer Lopez, Monrose…

The Black Eyed Peas- Boom Boom Pow

 Black Eyed Peas

Yes! Yes! Yes! Nareszcie doczekaliśmy się nowego nagrania tej grupy- a płyta jest w drodze. Ukaże się w lipcu, a jej nazwa to "The E.N.D.". Nie, spokojnie, to nie jest płyta pożegnalna. To skrót od "the energy never dies"- energia nigdy nie umiera. Myślę, że fanów bandu zadowoli informacja, że album nagrano w starym składzie. A przypomnę, że Fergie po sukcesie solowej płyty "The Dutchess" rozważała opuszczenie Fasolek. Na szczęście tak się nie stało.

A samo nagranie? Bardzo fajny hip-hop, to powinien być przebój. Ale czy powtórzy sukces "Where`s The Love?" czy "Shut Up!" ?

Teledysk

Jennifer Lopez- Hooked On You

 Jennifer Lopez

Kolejny ze oczekiwanych powrotów. Jen ciągle w świetnej formie. Tym razem postawiła na odrobinę Timbalandowe brzmienia. Złośliwi stwierdzą, że piosenka przypomina The Pussycat Dolls. Ale myślę, że Lopez zachowała jednak trochę swojego charakterystycznego stylu. "Que Hiciste" czy "Hold It Don`t Drop It" uwielbiam. To- może być…

Teledysk  

Monrose feat. Craig David- Walking Away

 Monrose

Zapewne kojarzycie tytuł… Owszem, to nowa wersja nagrania, które David nagrał w 1999 solo. Tym razem do nagrania zaproszone zostały świetnie wam znane Senna, Mandy i Bahar. Równie przebojowe jak oryginał… Będzie zapewne większym hitem od „Why Not Us", które w Polsce jest prawie niewidoczne.

Teledysk

Jutro kolejne ciekawe nowości. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*