Nowe Single (Różne)- Mezo, Lady Gaga, Kat DeLuna, Pink, Usher, Sylwia i Liber

Pora na przegląd muzycznych nowości

Mezo- Zemsta

 Mezo

Nie wiem, czy wszyscy fani Mezo zaakceptują jego przemianę. Koleś zamierza jako chyba pierwszy w Polsce zastosować tzw. efekt Audio Tune (tak to się chyba nazywa). To charakterystyczny sposób śpiewania znany wam z nagrań T-Paina, Kanyego Westa czy Lil Wayne`a. Singiel promuje płytę "Słowo ma moc", która ukaże się 27 marca. Osobiście nie mam nic przeciwko temu nagraniu. 

Teledysk

Lady Gaga- Eh Eh

 Lady Gaga

Nie przypisuj wykonawcy do jednego stylu, bo się zdziwisz… Kolejny przykład to Lady Gaga znana wam z "Just Dance" oraz "Poker Face". Ten ostatni kawałek to aktualny numer 1 w Polsce. Ale jest nowy singiel. Po zakręconych poprzednich piosenkach ten jest wyraźnie spokojny. Ale cóż- odważniejsi porównują ją do młodszej Madonny, a ta przecież miała różne kawałki w swoim repertuarze.

Teledysk

Kat DeLuna- Need U Now

 Kat DeLuna

Nie wierzyłem, że Kat może nagrać zły kawałek, ale stało się… Chodzi o nagranie "Unstoppable", które ma w swoim zestawie hitów Planeta FM. Kathleen Turner popełniła je z niejakim Lil Wayne`m, a dla mnie jest to wystarczająca rekomendacja… Singiel promuje nową płytę "Inside Out". Dla tych, którym "Unstoppable" nie przypadnie do gustu, wyszperałem "Need U Now", który zapewne również pojawi się na nowej płycie.

Teledysk

Pink- Please Don`t Leave Me

 Pink

To już trzeci singiel z "Funhouse", jak ten czas leci… Zarówno "So What" jak i "Sober" były (i są) wielkimi hitami, jak będzie dalej? Kolejne nagranie Alicii Moore prezentuje się również interesująco.

Teledysk

Usher- Enchanted

 Usher

I proszę, kolejny wykonawca zachwycił się arabską muzyką. Usher Raymond IV, znany z "Yeah" i "Love In This Club" tym razem we wschodniej odmianie. Niektórym arabski sposób śpiewania będzie przypomninał techno, ale można się przyzwyczaić.

Teledysk

Sylwia Grzeszczak i Liber- Nasza Baśń

 Sylwia i Liber

Tak co jakiś czas będę wyjeżdżał z nowym nagraniem tego duetu, gdy poprzednie się znudzi. Płyta "Ona i On" jest naprawdę świetna i w końcu będę zmuszony ją nabyć 🙂

Teledysk

Tatiana Okupnik feat. Wyclef Jean !!!- Valentine

 Tatiana Okupnik

Tak!!! To nie jest remix, to nie jest mashup, Tatiana naprawdę wzięła się za swoją karierę. Nie będzie tańczyć na lodzie, nie będzie reklamować pasty do zębów, tylko będzie nagrywać z jednym z moich ulubionych producentów. Lider The Fuguees, potem świetne duety z Shakirą, Akonem czy Will.I.Amem. Jestem pod wrażeniem! Tym bardziej, że uważałem, że ona na Zachodzie może zrobić karierę. Prapremiera, fragment była w Walentynki w Esce. Całe nagranie- Gorąca 20 jutro po 17:00, Eska. Polecam wszystkim, bo fragment brzmiał interesująco.

Fotki będą jutro.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*