Nowości (Pop)- Iwona Węgrowska, Basshunter, Jay Delano…

Pora na przegląd nowości popowych:

Iwona Węgrowska- Kiedyś Zapomnę

Tu uczucia mogą być mieszane. Iwonę Węgrowską znacie przede wszystkim ze współpracy ze zespołem "Feel" i nagrania "Pokonaj Siebie". Przypomnę- jest to oczywisty plagiat nagrania Travis "When We Were Young". Teraz jest nowy singiel, napisany na Eurowizję. Kawałek mało w stylu Iwony- dynamiczny, żywiołowy. Ale naprawdę całkiem przyjemny. Kłopot w tym, że znowu człowiek ma skojarzenia- wśród wielu komentarzy na YouTube dominuje ten, z którym ja się zgodzę- P.Diddy/ Keyshia Cole "Last Night". Oceńcie sami.

Teledysk

Iwona Węgrowska

Basshunter- Camilla

Coś cicho o "I Miss You", to już może z następnym singlem wyjadę. "Camilla" pochodzi z płyty "Teaser" datowanej na 2009. Jonas śpiewa ponownie po szwedzku. Ciekawe, czy ta piosenka będzie hitem. I kiedy?

Basshunter

Teledysk

Jay Delano- Ready To Go

Jeszcze nie ma w Sieci… Szukałem wszędzie. To nagranie pochodzące z płyty "Let You Go" na której Jay prezentuje nowy, klubowy styl. Co ciekawe, piosenka Jaya "Let You Go" była przed 2 miesiącami zagrana raz w Radiu Eska, Jay był w studiu… i nigdy więcej się nie pojawiła. Teraz jest ten kawałek. "Just Like Me" to nie jest (miesiące u mnie nr 1!), ale ciekawe brzmi. Można posłuchać w Radiu Zet.

Jay Delano

Timbaland – Meltdown

No i mamy taki kawałek. To jest tylko wersja instrumentalna. Na oryginał będziemy musieli poczekać jeszcze z tydzień, dwa. Przypomnę, do takiej melodii zaśpiewają Justin Timberlake i Gwen Stefani. Przyznam, że brzmi interesująco. No, ale ja jestem uzależniony od Timbalandowskiego bitu. A Wy?

Timbaland

Teledysk

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*