Nowe single (Różne)- Budka Suflera, Mans Zelmerlow, Flo Rida…

Pora na przegląd nowych singli- bardzo różnorodny:

Eddie Watta- The Light

Nowe nagranie jednej z największych sensacji 2008.  Wykonawca anonimowy, Internet milczy o nim zawzięcie, podejrzewam jednak, że ma korzenie afrykańskie, co zresztą widać w teledysku do "I Love My People". "The Light" nie jest jednak takie przebojowe, miejscami przypomina… niektóre kawałki Yves`s Larocka. A ponieważ Yves po sukcesie "Rise Up" nic w Polsce nie osiągnął, myślę, że podobnie może być z Eddiem.

 

Nie ma na YouTube (czy to możliwe), można posłuchać np. w Radiu Zet

 

Alizee- La Isla Bonita

Tak, wiem, fani Madonny zaczną zgrzytać zębami. I doskonale Was rozumiem, covery absolutnej klasyki zawsze ciężko zaakceptować. Także i ta piosenka nie jest chyba lepsza od oryginału. Ale zrozumcie, z dawnych czasów pozostała mi sympatia do Alizee Jacotey, 25-letniej już Francuzki (jak ten czas leci!) pochodzącej z Korsyki. Znacie zresztą takie kawałki jak "Moi Lolita", "J`ai de marre" czy "J`ai pas vingt ans". To nie jest oficjalny singiel na Polskę. Ale postanowiłem przypomnieć Wam- i sobie także tą piosenkarkę. Bo wciąż trzyma się świetnie.

 Teledysk

Mans Zelmerlow- Dreaming

Mocno komercyjny wykonawca, ale kawałek nie najgorszy. Wprawdzie wciąż uważam, że jego najlepszym kawałkiem było "Cara Mia", ale nowa piosenka jest niewiele gorsza. Kto wie, może coś osiągnie?

Teledysk  

Ola- SOS

Tego pana znacie z nagrania "Feel Good". Jest Szwedem, nazywa się Ola Svensson (wymawia się ponoć "Ula"!!!) i jest laureatem "Idola". To jest zresztą starsze nagranie, ale w Polsce dopiero teraz wyszło na singlu.

Teledysk  

Budka Suflera- Zostań Jeszcze

Trochę dziwne towarzystwo ma ten band, ale co tam. Myślę, że tego zespołu przedstawiać nie trzeba. Po prostu: Cugowski i spółka wracają!

Teledysk 

Flo Rida & Keyshia- Right Round

Raperzy to mają ostatnio dziwne pomysły. Ciekaw jestem, co o tej piosence powiedzą fani Danzela i nagrania, które wielkim hitem było w 2007. Teraz wraca, w nowej, energetycznej wersji. Idealna na poranne wstawanie (wypróbowane!).

Teledysk  

Jazmin Sullivan- Bust Your Windows

A co tam, raz wyskoczę z czymś alternatywniejszym. To też nagranie z USA, ale w nieco innym stylu. To piosenka soul, zdobywająca sobie w Ameryce duże grono zwolenników. Przez kilka tygodni prowadziła na amerykańskiej liście przebojów muzyki black. Kogo wyprzedziła? Ano "Dangerous" Kardinala Offishall, "Miss Indepedent" Ne-Yo, nawet "LIve Your Life" T.I. i Rihanny. Ale to zupełnie inny styl. Jak ktoś lubi soul, powinien polubić tą piosenkę. Jak nie… może spróbować.

 Teledysk

Następny post będzie dotyczył nagrań rockowych 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*