Nowe Single (Różne) – Max Farenthide, Girls Aloud, Verba…

Przepraszam za tą przerwę. W formie rekompensaty dziś dużo recenzji.

Max Farenthide & Disco Superstars- Body Rock

Pod pseudonimem Max Farenthide ukrywa się Adrian Nogły z Krakowa (ur. 21 marca 1986), a Disco Superstars to DJ Hubertuse. Duet znany z tworzenia… dzwonków do telefonów komórkowych. Dwa poprzednie hity: "Slice Me Nice" i "Can You Feel It" do komórek nadawały się idealnie, z tym utworem jest podobnie. Pojawił się na liście przebojów RMF Maxxx, ale na razie nie radzi sobie dobrze. Głosujcie!

Teledysk 

Girls Aloud- The Promise

Piosenki tego girlsbandu są coraz lepsze… Już "Call The Shorts" dawało się słuchać, a nowy singiel jest świetny! Wiem, sporo osób posądzi mnie o bluźnierstwo, ale refren to jest po prostu trochę unowocześniona ABBA! Nagranie ma zadatki na wielki przebój, choć… w UK już nim jest- pierwsze miejsce na UK Top 40 Charts. Kiedy będzie pierwsze miejsce w PL Top 40 Singles? Chciałbym ten kawałek tam zobaczyć…

Teledysk 

Verba- Młode Wilki 6

Tu sporo osób się pewnie skrzywi: "Co, to hip-hopolo?". No tak! Wiadomo, ten pilski duet prawdopodobnie nigdy nie będzie pisał muzy specjalnie ambitnej. Niemniej ten kawałek jest o wiele lepszy od poprzednich produkcji Bartosa i Ignaca. Pamiętacie jeszcze "Pokaż Mi"? Na pewno, VIVA dręczyła nas nim co kilka godzin. Na szczęście chłopaki zrozumiały, że Verba bez rapowania to jednak nie to samo. Ciąg dalszy serii "Młode Wilki"- a więc kawałek o tragedii na drodze. Dobry moment wybrali- przecież mieliśmy Święto Zmarłych. Niby banalna piosenka, ale warto przemyśleć.

Teledysk 

Pozdrawiam 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*