Nowe single (Club)- Fragma, RIO, Yves Larock…

Pora na recenzje nowych kawałków klubowych.

Fragma- Memory

Nie jest tak przebojowa jak "Toca`s Miracle", ale i tak ma zadatki na niezły hit. Przypomnę- Fragma to niemiecki projekt klubowy. W 1998 powstała piosenka "Toca Me". Kawałek osiągnął 11 miejsce w UK. Dwa lata póżniej listy podbijał mashup (dla nieświadomych- połączenie muzyki jednego kawałka z wokalem drugiego, bardzo fajna sprawa) melodii "Toca Me" z "I Need A Miracle" Coco Star (kawałek powracający co jakiś czas, rok temu na listach umieszczony przez KLM). I wielki sukces- 1 miejsce w Wielkiej Brytanii! W tym roku remix "Toca`s Miracle 2008" dokonany przez Inpetto królował w polskich stacjach (jak chcecie wiedzieć- 3 miejsce w PL Top 40 Singles). Remixu "Memory" dokonał Klaas- to on stoi za sukcesem powrotu "Infinity" Guru Josh Project ! Będzie przebój? RMF Maxxx już gra ten kawałek…

RIO- When The Sun Comes Down

Ten projekt też zawdzięczamy Niemcom. Tworzą go dwaj DJe- znany Wam już Manian i Yanou. Nie tak dawno podbijali polskie listy hitem "Shine On" (z tego co pamiętam, też max 3 miejsce). Pora na kolejny słoneczny przebój.

Yves Larock- Say Yeah

Ten gość ma 30 lat i pochodzi ze Szwajcarii. Jego największy hit to bez wątpienia "Rise Up", który na listach gościł mniej więcej rok temu. A VIVA przypomniała sobie o nim dopiero w wakacje ;-). To może być kolejny hit. Możecie na niego głosować w Radiu Zet.

 

Kusi mnie, żeby napisać o nowym kawałku Matta Pokory. Ale to nie muzyka klubowa. Poczekajcie, pojawi się po weekendzie .

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*